Apie mus, istorija ir politika

Apie mus

Admiral Club yra tarptautinės lošimų grupės Novomatic filialas Lietuvoje, kur šiuo metu veikia 23 lošimo automatų salonai su populiariausiais Europoje elektroniniais lošimų automatais. Greitai šalyje duris atvers dar 3 moderniai įrengti lošimo salonai.

Visus aštuoniolikos metų sulaukusius Admiral Club svečius pasitinkame 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę veikiančiais lošimų automatų salonais, kur kviečiame lankytojus jaukioje ir nuotaikingoje aplinkoje mėgautis aukščiausio lygio paslaugomis.

Šiuolaikiškas ir jaukus interjeras, naujausi lošimų automatai, be pertraukų veikiantis baras su plačiu gėrimų asortimentu, aukščiausio lygio paslaugas teikiantis ir visuomet besišypsantis bei draugiškas aptarnaujantis personalas padėjo mums tapti vienu iš didžiausiu Lietuvoje veikiančiu kazino tinklu, sulaukiančiu apie 2000 svečių per dieną.

Be to, nuo šių metų liepos 15 dienos praplėtėme savo veiklos ratą ir pristatėme naują paslaugą – Sports Betting (sporto lažybos), kuri suteikia mūsų klientams dar didesnę pramogų laisvę!

Nuolatos tobulėdami, galvodami apie savo klientus ir išlaikydami aukštus paslaugų standartus, kviečiame mūsų salonuose apslinakyti ir Jus!